Позив на јавну расправу [:]

Обавјештавају се правна и физичка лица, јавне установе и предузећа, удружења грађана, политичке организације и сви заинтересовани субјекти, да је у складу са Закључком Скупштине општине Источно Ново Сарајево од  21. децембра 2016. године, отворена јавна расправа о:

Нацрти наведених докумената ће бити јавно изложени у свим Мјесним заједницама, као и на web страници општине (www.opstinains.net) у периоду од 21 – 26. децембра текуће године.

Јавне расправе ће бити одржане по сљедећем распореду:

26.12.2016. ПОНЕДЕЉАК

• Културни центар са почетком у 16:00 часова

Ваше примједбе, приједлоге, сугестије и мишљења везано за наведене документе, писменим путем уз образложење можете доставити на шалтер сали општине или послати поштом на адресу Општина Истично Ново Сарајево, Стефана Немање 2, закључно са 28.12.2016.

Овим путем Вас обавјештавамо да узмете учешће у овим активностима, давањем писмених приједлoга или учешћем у јавним расправама.

Н А Ч Е Л Н И К

Љубиша Ћосић