Одржан састанак у вези закључивања Споразума о суфинансирању доградње објекта Дома здравља-II фаза[:]

Данас, 16. фебруара у кабинету начелника општине Источно Ново Сарајево, Љубише Ћосића одржан је састанак којем су присуствовали начелник општине Источна Илиџа гдин. Маринко Божовић, директор ЈЗУ Апотека „Источно Сарајево“ гдин. Предраг Радовић, в.д. директор Дома Здравља гдин. Зоран Крстовић, в.д. замјеник директора Дома здравља гдин. Данило Кујачић и гђа. директор Мира Поповић.

Тим поводом, именовани су договорили детаље у вези закључивања Споразума о суфинансирању доградње објекта Дома Здравља у Источном Новом Сарајеву – II фаза.

Представници наведених институција, су изразили задовољство због наставка радова на доградњи Дома здравља Источно Ново Сарајево – II фаза, који ће започети у наредном периоду након расписивања тендера.

16.02.2017.

[:]