Начелник Ћосић у радној посјети општини Трново[:]

Начелник општине Источно Ново Сарајево Љубиша Ћосић, директор предузећа Водовод и канализација „ВИК“ Јован Катић и директор Комуналног предузећа „РАД“ Страхиња Трифковић, боравили су јуче у радној посјети  општини Трново, гдје су разговарали са начелником Гораном Вујичићем.

На радном састанку разговарано је о питању израде пројектне документације за електрификацију депоније у Кијеву и пословног објекта за рециклажу гума, као и о  постављању видео-надзора ради праћења уласка на локације депоније.

Начелник Вујичић је на одржаном састанку истакао, да је за израду пројекта за депонију потребно 50.000 КМ али и изразио наду да ће сви заједно, у сарадњи са „Електродистрибуцијом“  Пале постићи тај циљ.

Директор „Вик-а“ Јован Катић обавио је разговор са начелником Вујичићем у вези са извориштем Грапски млини,  као и у вези са побољшањем водоснадбјевања Мјесне заједнице Кијево.

Фото извор: www.trnovo-rs.com

09.03.2017.[:]