Начелник Љубиша Ћосић једногласно изабран за предсједника Савеза општина и градова Републике Српске[:]

На данашњој 14. редовној сједници скупштине Савеза општина и градова Републике Српске, одржаној у Бијељини, начелник Општине Источно Ново Сарајево Љубиша Ћосић, изабран је једногласно за предсједника Савеза општина и градова Републике Српске.

Начелник Љубиша Ћосић захвалио се претходном руководству и истакао да у будућности треба наставити радити као и претходници.

„Треба се окупити око  онога што су проблеми локалних заједница, јер сви имамо заједничке проблеме. Главни партнер остаје Влада Републике Српске јер је потребно наставити радити на међународним пројектима и представљањима кроз Савез“, рекао је начелник Ћосић.

30.03.2017

[:]