Реконструкција и проширење водоводног система села Тврдимићи[:]

Фонда за заштиту животне средине и енергетску ефикасност Републике Српске је по пројекту „Реконструкција и проширење водоводног система села Тврдимићи“ израђеном од стране КП „Водовод и канализација“ а.д. Источно Сарајево, одобрио 60,000.00 КМ за реализацију овог пројекта.

Општина Источно Ново Сарајево је иницијатор израде пројекта  и његову ће реализацију суфинансирати са 30.000,00 КМ.

Пројектне активности обухватају реконструкцију и уређење постојећег резервоара у селу Тврдимићи, реконструкцију водоводне мреже, изградњу новог резервоара за потребе водоснабдијевања Ловачког дома и изградњу нове водоводне мреже до самог Дома.

Реализација  ће започети у току априла ове године и планирано је да буде завршена до краја јуна текуће године.

28.03.2017.
[:]