Предсједник Савеза општина и градова РС Љубиша Ћосић, присуствује Скупштини NALAS-а у Бечу

XII Скупштина NALAS-а (Мреже асоцијација локалних власти југоисточне Европе) ове године се одржава у оквиру Дунавске конференције за воде  (Danube Water Conference) у Бечу од 17. до 19. маја 2017. године.

Конференција је окупила градоначелнике и начелнике општина југоисточне Европе на теме везане за одрживо управљање водама и пружање квалитетне услуге својим грађанима, као и адресирање изазова финансирања развоја услуга у области вода.

Организатори конференције су NALAS-ови партнери: IAWD, GIZ и Свјетска банка.

Конференцији и Скупштини NALAS-а присуствују предсједник Савеза општина и градова Републике Српске, гдин. Љубиша Ћосић и потпредсједник Савеза општина и градова Републике Српске, гдин. Мићо Мићић.

19.05.2017.