У Борачкој организацији задовољни испоштованим договором са начелником Љубишом Ћосићем

Општина Источно Ново Сарајево у сарадњи са Борачком организацијом, током прошле седмице, кренула је у пројекат реконструкције војничких крстова и гробних мјеста на војничком гробљу „Враца“ и „Врањеш“.

Представници Борачке организације општине Источно Ново Сарајево, изразили су своје задовољство испоштованим договором са начелником Љубишом Ћосићем.

Средства за реализацију овог пројекта издвојила је Општина Источно Ново Сарајево. Извођач радова извршиће брушење, односно избјељивање крстова и облога, исписивање слова на крстовима, бетонирање дека на гробна мјеста и прекривање бијелом ризлом. Радови су у току.

04.05.2017.