Одржана јубиларна 10. „Конференција беба“

У оквиру манифестације “Принципови дани“ Општина Источно Ново Сарајево организовала је јубиларну десету по реду манифестацију „Конференција беба“, a у сарадњи са Министарством за породицу омладину и спорт Републике Српске.

Манифестације је одржана  синоћ у парку „Гаврило Принцип“, гдје је  за наше  најмлађе суграђане припремљен занимљив забавни и едукативни садржај, те уручивање пригодних поклона од стране представника општине Источно Ново Сарајево, представника Града Источно Сарајево и спонзора.

„У сарадњи са нашим спонзорима обезбиједили смо пригодне робно новчане награде за побједнике овогодишње `Конференције беба`, а за све остале бебе које нису добиле главне награде, припремили смо едукативне сликовнице које су прилагођене њиховом узрасту“, рекао  је  начелник за привреду и друштвене дјелатности Игор Ђокановић.

Овогодишњу титулу најмлађе бебе понијела је Марија Берјан која је има свега 10 дана, најстарија беба је Михајло Голијанин који је на Видовдан прославио први рођендан, док је титулу бебе са највише браће и сестара понијела Лена Зељаја која има још двије сестре и брата.

Спонзори овогодишње манифестације: Град Источно Сарајево, Комунално предузеће „Водовод и канализација“ а.д., „Топлане“ а.д . Источно Сарајево, Свадбени салон „Аурора“, „Зеленара“, , Општинска организација Црвени крст Источно Ново Сарајево, „Пајић пром“, АД „Ласта“, „Венера“ д.о.о., Компанија Тропик, „Витинка“ а.д. Козлук, „Pepsico-Marbo“, DM дрогерије, „Inex“ маркет, Завод за уџбенике и наставна средства Источно Сарајево, „CM cosmetic market“, „Подравка” д.о.о., AVON, „Batagon“, „Бојпром“, „Оногошт“.

Медијски спонзор манифестације је РТВРС.

Честитамо изабраном предсједништву и захваљујемо се свим спонзорима.

30.06.2017.