Позив на јавну расправу

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Скупштина општине Источно Ново Сарајево на VII редовној сједници одржаној 16. јуна 2017. године, донијела је Закључак о утврђивању Нацрта Статута општине Источно Ново Сарајево и стављања истог на јавну расправу.

Јавна расправа о Нацрту Статута општине Источно Ново Сарајево биће одржана 14. јула 2017. године, са почетком у 12.00 часова у просторијама општине Источно Ново Сарајево.

Овим путем позивамо све заинтересоване да присуствују и узму активно учешће у јавној расправи о Нацрту Статута.

Н А Ч Е Л Н И К

Љубиша Ћосић