Седам медаља за Славију у Бијељини

Каратисти Славије освојили су седам медаља на овог викенда одржаној Ноћи шампиона у Бијељини.

Соколови су од седам медаља освојили два злата, једно сребро и четири бронзане медаље. Злато је припало Драгану Тамбуру у категорији до 61 килограма, те Ивани Спасојевић у категорији до 53 килограма.

Сребро је освојио Максим Аврамовић у категорији до 70 килограма, док су бронзе освојили Јована Ћук у категорији преко 59 килограма, Марина Куртеш до 54 килограма, те Теодора Перић у сениорским катама, односно Лана Драгичевић у катама за дјевојчице до 9 година.

„Била је ово одлична провјера пред Првенство БиХ које се крајем мјесеца одржава у Мостару. Честитам свим својим такмичарама на резултатима, а ово је само потврда квалитетног и успјешног рада у нашем клубу“, рекао нам је тренер Карате клуба Славија, Дејан Вукадин.

На Ноћи шампиона учествовало је 750 такмичара из 58 клубова и седам држава.

Извор: sportdc.net