„Дјечија недјеља“: Пријем за најмлађе код начелника општине Источно Ново Сарајево

Прва недјеља у октобру мјесецу обиљежава се као „Дјечија недјеља“, и то је прилика да се кроз додатне активности свих институција и служби укаже на важност препознавања потреба сваког дјетета и адекватног реаговања у свим ситуацијама у којима се дјеца нађу – у кући, школи, локалној заједници, медијима.

У оквиру обиљежавања „Дјечије недјеље“ начелник општине Источно Ново Сарајево Љубиша Ћосић, данас је уприличио пријем за наше најмлађе грађане, ученике Основне школе „Свети Сава“.

Уз слаткише, кроз рецитацију, пјесму и разговор о дјечијим правима, малишани су начелнику општине показали оно што су научили у претходном периоду уз помоћ своје учитељице.

Начелник Ћосић овим поводом, уручио је пригодан поклон за све малишане, а такође је и сам добио поклон цртеж, који су нацртали малишани прије саме посјете.

05.10.2017.