Одржана представа „Дрога није твој избор“

У Културном центру Источно Ново Сарајево у сриједу, 01. новембра 2017. године одржана је позоришна представа „ Дрога није твој избор“, у склопу програма „ Борба против наркоманије“.

Кроз позоришну представу, на едукативан и превентиван начин, ученицима основних и средњих школа, наставницима и професорима  са подручја општине Источно Ново Сарајево, те  локалној друштвеној заједници на суров али животан начин приказана је судбина наркомана као појединца.

Намјера представе јесте да се скрене и на трагичне посљедице друштва коришћењем дроге као што су вршњачко насиље, насиље у породици, трговина људима и други облици криминала.

Општинска управа Источно Ново Сарајево на челу са начелником Љубишом Ћосићем, препознала је важност представе и суфинансирала њену реализацију.

06.11.2017.