Јавни позив за закуп дрвених кућица за вријеме одржавања манифестације „Зима у Источном Новом Сарајеву“

На основу члана 43. и члана 72. став 3. Закона о локалној самоуправи („Службени гласник Републике Српске бр“ . 97/16), члана 68. Статута општине Источно Ново Сарајево („Службене новине града Источно Сарајево“ бр. 24/17 и 25/17), Одлуке о организовању манифестације „Зима у Источном Новом Сарајеву“ (Службене новине Града Источно Сарајево бр. 29/17) и Правилника о организацији манифестације „Зима у Источном Новом Сарајеву“, Начелник општине расписује:

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ЗАКУП ДРВЕНИХ КУЋИЦА ЗА ВРИЈЕМЕ ОДРЖАВАЊА МАНИФЕСТАЦИЈЕ „ЗИМА У ИСТОЧНОМ НОВОМ САРАЈЕВУ“

Пријавни образац можете преузети овдје.

4.12.2017.