Начелник Ћосић уприличио традиционални новогодишњи пријем за раднике Општинске управе

Поводом божићних и новогодишњих празника, начелник Општине Источно Ново Сарајево Љубиша Ћосић, уприличио је данас традиционални пријем за раднике Општинске управе.

Начелник Ћосић се овом приликом захвалио радницима општинских одјељења и секретарима мјесних заједница на успјешној години која је иза нас, те на досадашњем одговорном односу према раду. Такође, истакао је да је ова година била успјешна јер је урађено много како би био унапријеђен квалитет живота грађана наше локалне заједнице.

Начелник Ћосић присутнима је пожелио срећне предстојеће празнике  и успјешну Нову годину.

22.12.2017.