Пријем у кабинету начелника за члана џиу џицу клуба „Славија“ Дејана Голијана

Начелник општине Љубиша Ћосић, данас је уприличио пријем за шеснестогодишњег Дејана Голијана, члана џиу џицу клуба „Славија“ и репрезентативца Републике Српске, који је у октобру мјесецу текуће године на Европском U18 првенству у Букурешту освојио бронзану медаљу.

Овом приликом начелник Ћосић је честитао Дејану на освојеној медаљи, те му се захвалио што промовише Источно Ново Сарајево на најбољи начин. Начелник је истакао да подршка Општинске управе неће изостати, те ће и даље подржавати успјешне младе људе, оне који доприносе нашој локалној заједници промовишући спорт и здрав начин живота.

Начелник Ћосић је Дејану и тренеру Огњену Црногорцу пожелио успјешан рад и у будућности, те овом приликом репрезентативцу уручио пригодан поклон.

29.12.2017.