Одржан редовни састанак са тимом пројекта „ПРО-Будућност“

Представници Општинске управе Источно Ново Сарајево одржали су у понедјељак, 12. марта у просторијама Општине, редовни састанак са тимом пројекта „ПРО-Будућност“, који је предводила директорица пројекта гђа. Мајда Бехрем-Стојанов.

„ПРО-Будућност“ је УСАИД-ов четверогодишњи пројекат изградње помирења и повјерења међу грађанима свих етничких група у Бих, који проводи Catholic Relief Services са партнерима у преко 70 општина/градова у цијелој Босни и Херцеговини.

Општинска управа Источно Ново Сарајево од самог почетка је укључена у пројекат „ПРО-Будућност“, а тренутно је у току друга фаза пројекта која ће трајати до септембра 2022. године.

На састанку је, између осталог, договорено да се крајем марта 2018. године одржи изложба фотографија, која ће имати за циљ успостављање помирења између народа у БиХ, а детаљне информације везано за изложбу ће накнадно бити објављене.

13.03.2018.