Набавка опреме за дјечија игралишта која се налазе на територији општине Источно Ново Сарајево

Општинска управа Источно Ново Сарајево објавила је 27. марта 2018. године, обавјештење о набавци на Порталу јавних набавки БиХ – конкурентски захтјев за набавку опреме за дјечија игралишта.

На радост наших најмлађих суграђана вршиће се радови на обнови постојећег мобилијара, као и набавка нове опреме за дјечија игралишта. Овим пројектом обухваћена су дјечија игралишта, која се налазе на територији општине Источно Ново Сарајево.

Пројекат ће у потпуности бити финансиран из буџета Општинске управе а процијењена вриједност са ПДВ- ом износи 50.000,00 КМ.

Локације:

1. Градски парк „Гаврило Принцип“ (замјена дотрајале и постављање нове опреме);
  2. Спасовданска улица, стамбени „Блок 3“ (постављање нове опреме);
  3. Хиландарска улица, стамбени „Блок 7“ (постављање нове опреме);
  4. Парк „Сунце“ (постављање нове опреме) и
  5. Набавка опреме за дјечије игралиште на локацији Ловачког дома – Тврдимићи.

02.04.2018.