Одлука о одређивању радног времена занатско-предузетничких и трговинских објеката на подручју општине Источно Ново Сарајево

Нерадни дан за Међународни празник рада је 01.05.2018. године. Другог дана празника (02.05.2018), радно вријеме занатско-предузетничких и трговинских објеката, на подручју општине Источно Ново Сарајево је до 14.00 часова.

На дан побједе над фашизом 09. маја радно вријеме занатско-предузетничких и трговинских објеката је до 14.00 часова.

Закључак се не односи на угоститељске објекте.

ОДЛУКУ О ОДРЕЂИВАЊУ РАДНОГ ВРЕМЕНА ЗАНАТСКО-ПРЕДУЗЕТНИЧКИХ И ТРГОВИНСКИХ ОБЈЕКАТА НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО, МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЈЕ.

26.04.2018.