Јавна расправа по нацрту ребаланса буџета за 2018. годину

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

О ОДРЖАВАЊУ ЈАВНЕ РАСПРАВЕ ПО НАЦРТУ  РЕБАЛАНСА БУЏЕТА ЗА 2018. ГОДИНУ

Обавјештавају се правна и физичка лица, јавне установе и предузећа, удружења грађана, политичке организације и сви заинтересовани субјекти, да је у складу са Закључком Скупштине општине Источно Ново Сарајево од 06.јула 2018. године, отворена јавна расправа о

• Нацрту ребаланса буџета општине Источно Ново Сарајево за 2018. годину.

Нацрти наведених докумената ће бити јавно изложени у свим Мјесним заједницама, као и на web страници општине ( www.opstinains.net ) у периоду од 06. – 12. јула текуће године.

Дана 12. јула 2018. године(четвртак) у 17. часова у ЈУК Културни центар ће се одржати Јавна расправа за све Мјесне заједнице.

Ваше примједбе, приједлоге, сугестије и мишљења везано за наведене документе, писменим путем уз образложење можете доставити на шалтер сали општине или послати поштом на адресу Општина Источно Ново Сарајево, Стефана Немање 2, закључено са 21.12.2017.

Овим путем Вас обавјештавамо да узмете учешће у овим активностима, давањем писмених приједлога или учешћем у јавним расправама.

06.07.2018.

Н А Ч Е Л Н И К