Потписан уговор који се односи на изградњу паркинг простора испред будуће спортске дворане у Источном Новом Сарајеву

Данас је начелник општине Источно Ново Сарајево Љубиша Ћосић са директором предузећа „Аквамонтмерц“ д.о.о. Источно Сарајево потписао уговор о финансирању опремања земљишта, по основу обавеза за ренту и трошкове уређења градског грађевинског земљишта, које ово предузеће има према општини Источно Ново Сарајево.

Уговор се односи на изградњу паркинг простора површине 2 603 m² у улици Спасовданска, испред будуће спортске дворане у Источном Новом Сарајеву.

Уговор обухвата изградњу новог паркинг простора, приступне саобраћајнице и припрадајућих тротоара. Вриједност уговора је 225.195,00 КМ.

03.08.2018.