Потписан уговор који се односи на реконструкцију улице Ђенерала Драгољуба Драже Михаиловића

Данас је начелник општине Источно Ново Сарајево Љубиша Ћосић са директором предузећа „Владраг“ д.о.о. Пале потписао уговор о финансирању опремања земљишта, по основу обавеза за ренту и трошкове уређења градског грађевинског земљишта, које ово предузеће има према општини Источно Ново Сарајево.

Уговор се односи на реконструкцију улице Ђенерала Драгољуба Драже Михаиловића (од апотеке „Беладона“ до свадбеног салона „Аурора“) у дужини од 370 метара.

Реконструкција обухвата асфалтирање ове саобраћајнице са обостраним тротоарима и пјешачком стазом. Вриједност уговора је 372.090,00 КМ.

03.08.2018.