Манифестација „Избор спортисте Општине за 2018. годину“ у четвртак, 28. фебруара

Традиционална манифестација „Избор спортисте Општине за 2018. годину“ у организацији Општинске управе Источно Ново Сарајево, одржаће се сутра, 28. фебруара у просторијама Културног центра са почетком у 19 часова.

Општинска управа у сарадњи са спортским колективима, врши избор спортисте године, истовремено сумира и промовише достигнућа спортиста, спортских радника и спортских колектива.

Савјет за спорт према Правилнику о избору спортисте године, осим избора за најбољег спортисту, прогласиће и најуспјешнији спортски колектив, најуспјешније спортисте по гранама спорта, у категорији најперспективнијих, најуспјешнијег тренера као и најуспјешнијег спортског радника.

27.2.2019.