У четвртак обиљежавање Дана Борачке организације и  Дана бораца Војске Републике Српске

У четвртак обиљежавање Дана Борачке организације и Дана бораца Војске Републике Српске

Поводом Дана Борачке организације и  Дана бораца Војске Републике Српске у четвртак 14. фебруара 2019. године, представници Борачке организације Источно Ново Сарајево заједно са начелником општине Љубишом Ћосићем, посјетиће породице погинулих бораца и ратне војне инвалиде у њиховим домовима и том приликом биће им уручени пригодни поклони.

За демобилисане борце начелник општине Источно Ново Сарајево одобрио је значајна новчана средства за једнократне новчане помоћи.

У четвртак, 14. фебруара обавиће се полагање цвијећа и парастос свим погинулим борцима на Централном споменику војничког гробља Враца у 12.00 часова и овом приликом позивамо бораче категорије и остале грађане да присуствују обиљежавању.

ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ !

ПРЕДСЈЕДНИШТВО

БОРАЧКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ