Обавјештење о одржавању Јавне расправе по нацрту буџета за 2022. годину

Обавјештавају се правна и физичка лица, јавне установе и предузећа, удружења грађана, политичке организације и сви заинтересовани субјекти, да је у складу са Закључком Скупштине општине Источно Ново Сарајево од 29. новембра 2021. године, отворена Јавна расправа о:

• Нацрту буџета општине Источно Ново Сарајево за 2022. годину

Нацрти наведених докумената ће бити јавно изложени у свим Мјесним заједницама, као и на интернет страници општине ( www.opstinains.net ) у периоду од  01.12. – 03. 12. 2021. године.

Јавна расправа за све Мјесне заједнице ће се одржати дана 03. децембра 2021. године (петак) у 14 часова у Културном центру Источно Ново Сарајево.

Ваше примједбе, приједлоге, сугестије и мишљења везано за наведене документе, писменим путем уз образложење можете доставити на шалтер сали општине или послати поштом на адресу Општина Источно Ново Сарајево, Стефана Немање 2, закључно са 03.12.2021. године.

Овим путем Вас обавјештавамо да узмете учешће у овим активностима, давањем писмених приједлога или учешћем у јавним расправама.

НАЦРТ БУЏЕТА ЗА 2022. ГОДИНУ, можете преузети на линку овдје.

Н А Ч Е Л Н И К

Јован Катић